LOGO INSTYTUTpNG

Polish English French German Italian Russian Spanish Turkish Ukrainian

 

 


 

Przesłane referaty, przygotowane zgodnie z wymaganiami redakcyjnymi, po uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Naukowej Konferencji oraz pozytywnej recenzji Wydawnictwa, zostaną opublikowane w monografii pod redakcją naukową prof. zw. dr hab. Krystyny Strzały.

Tekst należy przesłać do dnia 30 kwietnia 2022 r. na adres
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: Teksty przygotowane niezgodnie z wytycznymi oraz standardami edytorskimi będą odsyłane Autorom ​do korekty i nie zostaną przesłane do recenzji.

Zgodnie z komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22 lipca 2021 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe

publikacja wydana przez Wydawnictwo Uniwersytetu gdańskiego otrzymuje 80 pkt, zaś autor artykułu 20 pkt.

Warunki publikacji opracowań

-Instrukcja dla autorów referatów konferencyjnych/rozdziałów w monografii-Instrukcja dla autorów referatów konferencyjnych/rozdziałów w monografii

-Instruction for authors-Instruction for authors

Opracowane teksty zgodnie z wymogami i oświadczeniem o przeniesieniu praw autorskich prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

OŚWIADCZENIE AUTORA/ WSPÓŁAUTORA O PRZENIESIENIU PRAW AUTORSKICH.pdf

OŚWIADCZENIE AUTORA/ WSPÓŁAUTORA O PRZENIESIENIU PRAW AUTORSKICH.doc