LOGO INSTYTUTpNG

Polish English French German Italian Russian Spanish Turkish Ukrainian

 

 


 

Przesłane referaty, przygotowane zgodnie z wymaganiami redakcyjnymi, po uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Naukowej Konferencji oraz pozytywnej recenzji Wydawnictwa, zostaną opublikowane w monografii pod redakcją naukową prof. zw. dr hab. Krystyny Strzały.

Tekst należy przesłać do dnia 30 kwietnia 2022 r. na adres
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: Teksty przygotowane niezgodnie z wytycznymi oraz standardami edytorskimi będą odsyłane Autorom ​do korekty i nie zostaną przesłane do recenzji.

Zgodnie z komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 29 września 2020 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe

publikacja wydana przez Wydawnictwo Uniwersytetu gdańskiego otrzymuje 80 pkt, zaś autor artykułu 20 pkt.

Warunki publikacji opracowań

Szanowni Państwo,

nadsyłane opracowania winny spełniać następujące warunki:

-Instrukcja dla autorów referatów konferencyjnych/rozdziałów w monografii-Instrukcja dla autorów referatów konferencyjnych/rozdziałów w monografii

-Instruction for authors-Instruction for authors

Opracowane teksty zgodnie z wymogami i oświadczeniem o przeniesieniu praw autorskich prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

OŚWIADCZENIE AUTORA/ WSPÓŁAUTORA O PRZENIESIENIU PRAW AUTORSKICH.pdf

OŚWIADCZENIE AUTORA/ WSPÓŁAUTORA O PRZENIESIENIU PRAW AUTORSKICH.doc