LOGO INSTYTUTpNG

Polish English French German Italian Russian Spanish Turkish Ukrainian

 

 


 

Przesłane referaty, przygotowane zgodnie z wymaganiami redakcyjnymi, po uzyskaniu pozytywnej recenzji, zostaną opublikowane w monografii pod redakcją naukową prof. dr hab. Krystyny Strzały.


Tekst należy przesłać maksymalnie do dnia 30 września 2020 r. na adres
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Każdy przesłany tekst zostanie poddany recenzji, pokłosiem czego będzie publikacja naukowa z numerem ISBN, wydana w formie e-booka. 


Wszystkie artykuły należy przygotować zgodnie ze standardami edytorskimi i przesłać na wskazany adres e-mail zgodnie z szablonem dostępnym tutaj.
Teksty przygotowane niezgodnie z szablonem oraz standardami edytorskimi będą odsyłane Autorom ​do korekty i nie zostaną przesłane do recenzji.

Zgodnie z KOMUNIKATEM MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO z dnia 17 grudnia 2019 r. publikacja po-konferencyjna (wydawana wspólnie z Wydawnictwem Uniwersytetu Gdańskiego) otrzymuje 80 pkt. Autor artykułu otrzymuje w związku z tym 20 pkt.

 

 

Warunki publikacji opracowań


Szanowni Państwo,

nadsyłane opracowania winny spełniać następujące warunki:

Instrukcja dla autorów referatów konferencyjnych/rozdziałów w monografii

Instruction for authors

 Opracowane teksty zgodnie z wymogami proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

– oświadczenie o prawach autorskich